FOTOĞRAF & VİDEO & MÜZİK ÜRETİM HİZMETLERİMİZ

POST PRODÜKSİYON KONUSUNDA ÖZ KAYNAKLARIMIZ İLE NELER YAPIYORUZ?

 

Günümüzde sosyal medya yönetimi ve internet sitelerinin içeriğinin oluşturulmasında en önemli yapıtaşları fotoğraflar, videolar ve seslerden oluşmaktadır. 

Tunçbilek Reklam Kızılay Selanik caddesinde bulunan merkez ofislerinde, 2016 yılından itibaren kendi post prodüksiyon - youtube stüdyolarını faaliyete geçirmiştir.

Şirketimizin youtube kanalı olan "Tunçbilek Reklampedia" günlük ortalama 20.000 izleyici tarafından izlenmektedir.

Bunun haricinde kanal kendi editörlerine sahiptir ve başta astroloji, tarot, kişisel gelişim, psikoloji, spor, sağlık, gurme, evcil hayvanlar, kişisel bakım, otomotiv gibi konularda içerik üreten bir youtube televizyonuna dönüşmüştür. 

Kanalımız Ankara'nın belli başlı bütün uydu kanalları için dönem dönem  harici program prodüksiyonu da  gerçekleştirmektedir.

 

 

KURUMSAL VİDEO VE FOTOĞRAF ÇEKİMİ NEDEN BU KADAR ÖNEMLİDİR?

 

Kurumsal video çekimleri günümüzde oldukça büyük önem kazanmıştır çünkü bu videolar hem Youtube üzerinden internet sitenizin seo puanını etkilemekte, uluslararası sempozyumlarda ya da ticaret tfuarlarında bilgi verici ya da hoş fonlar yaratabilmektedir.

Aynı şekilde sürekli olarak güncellenen fotoğraf çekimleri de Facebook, İnstagram, Twitter gibi mecralarda orijinal içerik olarak algılandığından büyük önem kazanamıştır. 

Öyleki günümüzde bir firmanın sosyal medya ya da ticari görünülürlüğünü belirleyen en önemli unsur post prodüksiyon çalışmalarının sosyal medya uyumlu üretimidir. 

Benzer şekilde çoklu sayıda ürün videosu çekimleri, fotoğraflanması, illüstre edilmesi ya da farklı fonlama operasyonlarının gerçekleştirilmesi kurumsal kimliğin en modern halini tanımlamaktadır.

 

SES TASARIMI & MÜZİK PRODÜKSİYONU & KARİYER YÖNETİMİ HİZMETLERİMİZ:

 

Firmamızın kendi markası ile sahip olduğu uluslararası plak şirketi, müziklerinizi değerlendirebilmeniz için size sunduğumuz başka bir hizmet bütünüdür.

Anlaşmalı olduğumuz 200 uluslararası müzik yayınlama ya da satın alma platformunda (Spotify, Itunes, Deezer, Amazon, vb..) bütün müzik dağıtım, gelir yönetimi, telif takibi işlerinizi tek bir elden yürütebilmekteyiz.

Aynı zamanda müzik albümleri, tiyatro - sinema -müzikal gibi sanat başlıkları için özel üretimleri stüdyo aşamasından itiberen gerçekleştirerek kendi isminizle piyasaya sürmenizi sağlamaktayız.

Eğer istenirse firmamız seslendirme hizmetleri de vermektedir. 

Bunun haricinde mekanik lisanslama işlemlerini de tüm dünya çapında gerçekleştirebilmekteyiz. 

Aynı zamanda albümleriniz ya da şarkılarınızın video klip çekimleri, Youtube içerisinde yayınlanması - seo & adwords çalışmalarının gerçekleştirilmesi , telif takibinin yapılması konusunda da uzman ekibimize danışabilirsiniz